BAMBOO

21,95 TL
Bilgiler
 • Ürün Özellikleri

  Bilim adamları, bambunun 'bambu kun' adlı benzersiz bir anti-bakteri ve bakteriyostaz biyo-ajan içerdiğini bulmuşlardır. Bu madde, bambu selüloz molekülüne sıkıca bağlı olduğu için dokunmuş bambu kumaşında da korunur. Bambu' nun anti-bakteriyel özellikleri, bambunun doğada bu kadar hızlı büyümesinin de en önemli nedenidir. 

  Hafif dökümlü yapısı, süper emiciliği ve parlak renkleriyle de tercih etmek isteyeceğiniz bir ürün. Havlu kategorisinde bulunan Bamboo Leaf havluları ve bornoz kategorisinde bulunan Bamboo bornoz ile kombinleyebilirsiniz.

  Scientists have found that bamboo contains a unique anti-bacteria and bacteriostasis bio-agent called 'bamboo kun'. This substance is also preserved in the woven bamboo fabric as it is tightly bound to the bamboo cellulose molecule. Bamboo's anti-bacterial properties are the most important reason why bamboo grows so fast in nature.

  It is a product you would like to prefer with its lightly draped structure, super absorbency and bright colors. You can combine it with Bamboo Leaf towels in the towel category and Bamboo bathrobes in the bathrobe category.

  Ürün İçeriği / Content; 60 % Cotton / Pamuk – 40 % Bamboo / Bambu

  Weight / Ağırlık; 500 g/m² 

  Ebatlar / Sizes; 30 x 50 cm I 50 x 100 cm I 76 x 152 cm

  Renkler / Colours; 

  Pink / Pembe     

  White / Beyaz

  Violet Pink / Gül Kurusu         

  Yellow / Sarı

  Cream / Krem                      

  Mint / Su Yeşili

  Brown / Kahverengi           

  Salmon / Somon

 • Ödeme Seçenekleri
 • TESLİMAT VE İADE KOŞULLARI
 • Yorumlar (2)
İlgili Ürünler
Benzer Ürünler
34,95 TL
26,95 TL
80,95 TL
62,95 TL
34,95 TL
50,95 TL
135,95 TL
76,95 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.